Presentation av styrelsen

 
  Ordförande Lars Eklöf                                                                                                                                                                             Prilyckegatan 445 lars.eklof@goteborgshus42.se 0706-557647
Vice ordförande Peter Hansson Prilyckegatan 317 peter.hansson@goteborgshus42.se 0702-563452  Ansvarsområde: APTUS/bokningssystem, miljöhuset, köansvarig parkeringsplatser 
  Sekreterare Maria Karlsson Prilyckegatan 363A maria.karlsson@goteborgshus42.se 0704-710554 Ansvarsområde: Pratbubblan
  Ledamot Alex Hannoun Prilyckegatan 359A alex.hannoun@goteborgshus42.se 0733-331905 Ansvarsområde: Bredband, överlåtelser/nya medlemmar.
Ledamot Lis Börjesson Prilyckegatan 361A lis.borjesson@goteborgshus42.se 0768-022542 eller 031-575372 Ansvarsområde: Nycklar och ansvarig för förenings- lokalen.
Ledamot Jan Lidén Prilyckegatan 419B jan.liden@goteborgshus42.se 0734-438065 Ansvarsområde: Brandskydd och grönområde
  Suppleant Björn Lindström Prilyckegatan 325B bjorn.lindstrom@goteborgshus42.se 0705-245158 Ansvarsområde: Snöröjning och grönområde
  Suppleant Gun Kanmert Prilyckegatan 365A gun.kanmert@goteborgshus42.se 0705-411765 Ansvarsområden: Miljö- och energiansvarig
  Suppleant Abdol Vazae Prilyckegatan 337 abdol.vazae@goteborgshus42.se 0733-609132 Ansvarsområden: Hemsidan 
  Revisor Adam Kovasznay Prilyckegatan 351 adam.kovasznay@goteborgshus42.se 031-572139
  Valberedning valberedningen@goteborgshus42.se Sven-Ove Carlsson Olof Lundström (sammankallande) Agneta Liden
  Gårdsombuden Majgården – Anders Hansson, Prilyckegatan 329 B Aprilgården – Ida Bertelsen, Prilyckegatan 377 A Junigården & Junilängan Fredrik Floren Prilyckegatan 343 Februarigården – Ingvar Gustavsson, Prilyckegatan 395 A Januarigården – Peter Emanuel, Prilyckegatan 411 Decembergården – Angela Eklöv, Prilyckegatan 445  och Stefan Johansson Prilyckegatan 449
  Namn på de olika gårdarna ser du på kartan nedan: 

  Karta över föreningen (858,5 KiB, 328 hits)

Styrelsesidan (lösenordsskyddad)Aptus bokning (lösenordsskyddad)